Lumír Mořkovský
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

777119937

Facebook

Lumír
Mořkovský

svatba_Juroskovi_Fotor_Fotor.jpg

 

Svatba si především užijte.

 

Pokud se rozhodnete jít do toho, nejprve mi dovolte, abych vám pogratuloval k tak hezkému životnímu kroku :) Pokud se pro mne rozhodnete, velmi rád bych se se svatebčany (bude-li to možné) sešel ještě před slavnostním dnem, abychom probrali celý večer, hudbu, program a vlastní roli DJe. Pokud se už na svatbě rozhodnu hrát, pak bych rád předem znal (alespoň trochu) hosty, věkovou škálu, počet a hlavně roli DJe, t.z. chcete opravdu svatební večírek, příjemnou párty, anebo jen chill outového DJe pro povídání si u stolu?
Budou na vaší svatbě hosté, kteří budou tahouny večera? Kolik bude dětí? Rád tyto věci věděl předem, protože o to snadněji se poté komunikuje prostřednictvím mikrofonu a hudby se svatebčany, a lépe se koriguje celý "večírek" :)

 

Hudební spektrum svateb je široké, proto se přizpůsobuji požadavkům klienta, nemám problém pobavit lidi na hudbu old skoolovou (rock'n'rol, jive ...), popřípadě vytáhnout staré české fláky od Káji Gotta a jiných českých interpretů, anebo dát také prostor polce, valčíku apod. Současná hudební škála je také samozřejmostí.
Jsem DJ, který kouká na lidi, a nejen do mixpultu, takže podle pocitů, úsměvů, či nudy hostů zařazuji další tracky. Svatby mohu moderovat i v angličtině, anebo němčině.


Musí to být jeden z nejlepších mejdanů v životě :)

 

Tomas_Lucan_svatba.jpg